Worki na bioodpady (brązowe)

W ofercie sklepu epack.com.pl znajdują się wysokiej jakości worki na odpady pochodzące z recyklingu, w tym worki na bioodpady. Wszystkie proponowane przez markę rozwiązania łączą funkcjonalność z troską o dobro planety. Wykorzystuje się je zarówno w różnych gałęziach przemysłu, jak i w ogrodnictwie czy w użytku domowym. Brązowe worki na śmieci ze strony epack.com.pl przeznaczone są do segregacji i przechowywania odpadów BIO, nazywanych też organicznymi lub zielonymi. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie produkty z tej grupy można nabyć w naszym sklepie internetowym.

czytaj więcej

Worki brązowe w różnych wymiarach

Worki brązowe na odpady zielone polecane przez epack.com.pl to produkty wyprodukowane z myślą o ściśle sprecyzowanych potrzebach klientów. Dlatego też znajdziemy wśród nich worki na bioodpady różnej wielkości. Wariant najmniejszy to brązowe worki na śmieci 35 l o wymiarach 50 x 60. Nieco większy model to worki na bioodpady 60 l (60 x 80). Jeśli jednak poszukujemy do ogrodu czegoś o wiele większego, właściwym wyborem okażą się niezwykle pojemne worki 120 l.

Worki na liście i worki na trawę na rolkach

Worki brązowe na odpady w sklepie epack.com.pl sprzedajemy na poręcznych rolkach, na których może znaleźć się od 10 do nawet kilkudziesięciu worków. Dzięki temu mamy pewność, że nigdy nie zabraknie nam niezbędnego worka na liście czy trawę. Wspomniane worki na bioodpady o pojemności 35 i 60 l, czyli te, które dość szybko mogą zostać przez nas zapełnione, umieszczone są na rolkach zawierających 50 sztuk. Jeśli natomiast interesują nas worki na śmieci o wiele większe, czyli 120 l –  każdy klient ma sposobność nabyć je, w zależności od swoich potrzeb, w formie rolki zawierającej 10 lub 20 sztuk.

Niezawodne worki na bioodpady

Wszystkie proponowane worki na bioodpady wyprodukowano z wysokiej jakości folii LDPE o różnej grubości. Wśród rekomendowanych wariantów znajdują się zarówno worki o grubości 16 czy 17 mikronów, jak i propozycje o wiele mocniejsze, o grubości nawet 40 mikronów (w tym przypadku mowa o workach 120 l). Nasze worki brązowe na odpady zielone, które sprawdzą się nawet w trudnych warunkach, a zatem narażone na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy niekorzystne warunki atmosferyczne.

LDPE – ekologiczne worki przyszłości

Nie tylko brązowe worki na śmieci przeznaczone do odpadów organicznych, ale też liczne inne worki produkowane przez naszą firmę to wysokiej jakości produkty wykonane z LDPE. Jakie są największe zalety worków na odpady powstających z tego tworzywa? Worki na bioodpady (a także te o innym przeznaczeniu) LDPE cechują się wysoką elastycznością i odpornością na zniszczenia. Należy pamiętać też o cechach czyniących je świetnym wyborem do segregacji odpadów – nieprzepuszczalności zapachów oraz wilgoci.

Jeśli zatem potrzebne Ci są worki na bioodpady o określonej pojemności, zamów odpowiedni wariant z naszego katalogu. Przypominamy, że oprócz worków brązowych, które sprawdzą się świetnie jako worki na liście czy worki na trawę, oferujemy również m.in. worki żółte do segregacji odpadów z tworzyw sztucznych, zielone worki na szkło, czarne worki do odpadów zmieszanych i wiele innych propozycji o specjalistycznym zastosowaniu. Każdy z nich wyprodukowano z myślą o przyszłość następnych pokoleń!

Worki na liście – worki na bioodpady, worki na odpady zielone

Odpady biologiczne, takie jakie liście, skoszona trawa czy resztki artykułów spożywczych powinny być wyrzucane oddzielnie. Sprawdź naszą ofertę worków na liście.

Kiedy warto sięgnąć po worki na liście?

Worki na liście to produkty, które doskonale sprawdzą się przez cały sezon ogrodniczy. Będą pomocne podczas takich prac jak:

  • grabienie liści jesienią,
  • wczesnowiosenne grabienie trawnika w celu usunięcia mchu i suchych ździebeł,
  • koszenie trawnika
  • pielenie grządek

oraz wiele innych. Worki wykonane są z wytrzymałego LDPE, dlatego odznaczają się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną – można je bez przeszkód wypełnić nawet dość ostrymi pozostałościami roślinnymi (np. kawałkami gałązek krzewów) bez ryzyka, że ulegną rozerwaniu. Worki na liście sprawdzą się również bardzo dobrze w segregowaniu odpadów biologicznych powstających na co dzień w domu – np. pozostałości warzyw i owoców czy starych roślin doniczkowych.