O firmie

Worki

Nasza firma już od przeszło 10 lat produkuje i dostarcza na polski oraz europejski rynek worki LDPE na śmieci i odpady segregowane. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów mamy coraz więcej klientów wśród firm i sieci handlowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy e-pack.

Nowoczesne technologie połączone z ekologicznymi rozwiązaniami – to główne wyróżniki naszego przedsiębiorstwa. Jako producent worków na śmieci wykonujemy opakowania pochodzące wyłącznie z recyklingu. Proponowane przez nas rozwiązania spełniają oczekiwania każdego Klienta i zarazem są przyjazne dla środowiska. Stawiamy na wysoką jakość wytwarzanych produktów, ich atrakcyjną cenę i praktyczność w zastosowaniu.

Recykling

Prezentowane w naszym asortymencie produkty wykorzystywane są w wielu segmentach rynku. Służą one do pakowania towarów zarówno w branży przemysłowej, jak i ogrodnictwie, czy budownictwie. Worki LDPE – polietylenowe charakteryzują się elastycznością oraz wytrzymałością, dlatego zdobyły one ogromną popularność na polskim i europejskim rynku.