Worki na papier (niebieskie)

W naszej ofercie znalazły się niebieskie worki na śmieci, które zapewniają dużą wygodę podczas segregacji odpadów. Są one przeznaczone do tektury i papieru. To bardzo ważne, aby zaopatrzyć się w zestaw wytrzymałych produktów tego typu. Obecnie segregacja odpadów to obowiązkowa procedura, a nie jedynie dobrowolny gest. Zapraszamy do sprawdzenia, dlaczego niebieskie worki to dobry wybór!

czytaj więcej

Niebieskie worki na jakie śmieci?

Niebieski worek do segregacji należy wykorzystać w odpowiedni sposób. Co zatem można w nim umieścić? Wyrzucamy do niego gazety oraz czasopisma, zeszyty, książki w miękkich okładkach lub takie, z których usunięto twarde okładki. Niebieskie worki na odpady służą także do wyrzucania papieru szkolnego oraz biurowego, jak również tektury i opakowań.

Wyjaśniliśmy już, do czego służą worki foliowe do papieru, trzeba jednak pamiętać, że istnieją odpady, których nie można w nich umieszczać, choć pozornie stwarzają takie wrażenie. Mowa tu o kartonach po mleku, napojach, zużytych chusteczkach, zalaminowanych kartkach oraz papierowych workach po nawozach. Oczywiście w naszej ofercie znalazły się też inne kolory worków służące do wyrzucania innych odpadów. Mamy worki żółte, zielone oraz brązowe, z którymi segregacja rozmaitych śmieci przebiegnie znacznie sprawniej.

Dlaczego warto wybrać worki na śmieci niebieskie w E-pack?

Podkreślamy, że worki foliowe do papieru w sklepie E-pack pochodzą z recyklingu. To dla nas bardzo ważne! Nasze działanie sprzyja oszczędności energii oraz ochronie środowiska. W ten sposób ograniczamy także eksploatację surowców pierwotnych. Odpady, które do nas trafiają, myjemy, osuszamy, przetapiamy oraz poddajemy regranulacji. Dzięki temu uzyskujemy wysokiej jakości regranulat, który wykorzystuje się w procesie produkcji. Staramy się korzystać z najnowszych trendów w obszarze obróbki folii. Wszystko to sprawia, że niebieskie worki na papier cechuje również wysoka wytrzymałość. Znoszą nawet duży ciężar, który się w nich przenosi. To efekty, które osiągamy w nowoczesnym parku maszynowym

W obszarze, którym obowiązuje segregacja śmieci worek niebieski to istotny element, dlatego warto zaopatrzyć się w produkt, który sprosta nawet wysokim oczekiwaniom klientów. Właśnie dlatego worki na śmieci niebieskie przygotowaliśmy w różnych rozmiarach i wydaniach. Sprzedajemy produkty w rolkach po 50 sztuk, 25 sztuk oraz po 10 sztuk.

Dodatkowo mają one różną pojemność. Największe z nich zmieszczą aż 120 litrów, nieco mniejsze 60 litrów, a najmniejsze 35 litrów. Różnią się także grubością. Najcieńsze to takie o grubości 17 mikrometrów, a najgrubsze 220 mikrometrów, co czyni je najmocniejszymi i odpornymi na zerwanie.

Każdy niebieski worek na śmieci czy też cały zestaw wystarczy umieścić w koszyku sklepu, a następnie przejść do płatności. Resztą zajmiemy się my! W razie pytań lub wątpliwości związanych z wysyłką czy zamówieniem prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy. Zachęcamy również do przyjrzenia się pozostałym produktom ze sklepu. Worek niebieski śmieci to tylko część naszej oferty.

Korzyści z segregacji odpadów?

Worki na śmieci segregowane są niezbędne do prawidłowej segregacji, czyli kluczowego obszaru gospodarowania odpadami. Korzyści z niej płynące mają przede wszystkim wymiar ekologiczne – dbając o podział odpadów na odpowiednie rodzaje jesteśmy w stanie zminimalizować ich ilość, zmniejszyć zapotrzebowanie na surowce produkcyjne i zredukować wielkość wysypisk śmieci. A to wszystko przekłada się na czystsze i przyjaźniejsze środowisko dla ludzi oraz zwierząt.

Prawidłowo prowadzona segregacja odpadów ma również wymiar ekonomiczny. Jest korzystna szczególnie dla firm specjalizujących się w produkcji, gdyż pozwala ograniczyć koszty surowców, a także koszty administracyjne związane z utylizacją odpadów. Segregacja jest po prostu tańsza, niż wyrzucanie wszystkich odpadów zmieszanych.