Worki na śmieci 160 litrów

Worki na śmieci 160l

Worki na śmieci to akcesoria niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, ale też wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach i miejscach, gdzie generowane są odpady. Na rynku dostępnych jest wiele opcji o różnych pojemnościach i wytrzymałości. Jednymi z najczęściej wybieranych produktów są worki na śmieci 160l, które doskonale sprawdzą się nie tylko w gromadzeniu odpadów, ale również w innego rodzaju pracach i przeznaczeniu.

czytaj więcej

Worek 160l – wymiary i parametry

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości, solidne i poręczne worki na śmieci 160l. Wymiary produktu są standardowe i wynoszą ok. 90×110 cm, dzięki czemu pasują do większych pojemników na śmieci dedykowanych temu rozmiarowi. Każdy worek na odpady 160l jest solidny i wytrzymały, dzięki czemu będzie praktyczny i wygodny w segregowaniu różnego rodzaju odpadów.

W ofercie znajdują się worki na odpady 160l o grubości 22 lub 40 mikrometrów, które polecane są do gromadzenia szczególnie ciężkiej zawartości. Poszczególne sztuki pakowane są w wygodnych rolkach po 10 sztuk w każdej. Niewątpliwą zaletą, która wyróżnia oferowane worki 160l, jest ich nieprzepuszczalność, zarówno w kwestii znajdujących się wewnątrz resztek płynów, jak i zapachów, co jest bardzo ważną cechą, która powinna wyróżniać dobrej jakości worek 160l.

Worki 160l mocne i uniwersalne

Wszystkie worki na śmieci 160l w naszej ofercie wykonane są ze specjalnej i bardzo wytrzymałej folii LDPE dodatkowo wzmocnionej i wyróżniającej się większą odpornością na rozerwania czy przebicie niż folie stosowane w konkurencyjnych produktach. Każdy worek na śmieci 160l jest więc wytrzymały i nie ulega rozciąganiu wskutek dużej wagi odpadów znajdujących się wewnątrz. To ważna cecha, którą wyróżniają się wszystkie nasze worki na śmieci 160l. Wymiary produktu po wypełnieniu nie ulegają więc zmianie.

Folia LDPE zastosowana przy produkcji powoduje, że worki do segregacji śmieci 160l są również odporne na promieniowanie UV. Można więc z powodzeniem korzystać z nich w warunkach zewnętrznych, także w miejscach wyróżniających się ekspozycją na słońce. Każdy worek 160l wykonany z LDPE jest również odporny na czynniki chemiczne, dzięki temu może być stosowany w wielu branżach, gdzie pojawiają się substancje toksyczne.

Gdzie sprawdzą się worki na odpady 160l?

Worki na odpady 160 litrów idealnie nadają się do stosowania w różnych gałęziach przemysłu, ale też gospodarstwach domowych. Dzięki doskonałym właściwościom mogą być używane nie tylko do gromadzenia śmieci. Duże worki na śmieci przydadzą się też podczas różnego rodzaju prac remontowych i budowlanych oraz do przechowywania przedmiotów o dużym gabarycie, takim jak np. opony.

Worki na śmieci 160 l przydadzą się również podczas prac wykonywanych w ogrodzie, polu czy też przeprowadzania generalnych porządków. To również pomoc w organizacji transportu czy przeprowadzki oraz pomoc i ułatwienie we wszelkich pracach magazynowych.

Co jeszcze wyróżnia nasze worki 160l? Cena to równie ważny czynnik tak jak parametry danego produktu. W naszej ofercie znajdują się doskonałej jakości produkty w bardzo dobrej cenie, dzięki czemu możemy cieszyć się szerokim gronem zadowolonych i powracających Klientów. Zapraszamy do skorzystania z oferty.