Worki foliowe LDPE

Worki foliowe LDPE

Folia polietylenowa to materiał niezwykle przydatny w wielu zastosowaniach przemysłowych. Worki foliowe, które produkujemy właśnie z wytrzymałej folii LDPE, zyskują uznanie klientów dzięki elastyczności i wytrzymałości na rozerwanie. W firmie E-pack proces produkcji dostosowujemy do przeznaczenia worków. Opakowania foliowe LDPE chwalone są za wysoką trwałość, giętkość i miękką strukturę. Jako producent worków polietylenowych, możemy się pochwalić bogatym asortymentem produktów LDPE. Mnogość konfiguracji worków pozwala dopasować wyroby foliowe do indywidualnych potrzeb. Przy niestandardowych zamówieniach, jesteśmy w stanie stworzyć foliowy worek zupełnie od podstaw. Park maszynowy E-pack składa się z nowoczesnych urządzeń, gwarantujących najwyższą wydajność linii produkcyjnej.

czytaj więcej

Worki foliowe do pakowania – najważniejsze zalety

Zastosowanie worków foliowych rozciąga się na wszystkie gałęzie działalności gospodarczej. Worki foliowe do pakowania możemy spotkać w sklepach, zakładach produkcji przemysłowej, czy firmach segregujących odpady. Cienki worek foliowy doskonale posłuży do pakowania drobnych partii asortymentu, np. nakrętek, gwoździ, czy podkładek. Oczywiście, wymienione tutaj przedmioty nie wyczerpują wszystkich możliwych sposobów wykorzystania. Worki foliowe LDPE zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością, co otwiera ogrom możliwości w zakresie bezpiecznego przechowywania produktów spożywczych. Foliowy worek to podstawowy element wyposażenia sklepów wielkopowierzchniowych, gdzie klienci sami odważają potrzebną porcję produktu.

Worki LDPE zyskały miano uniwersalnego narzędzia do pakowania produktów przygotowanych do sprzedaży. Przezroczysta struktura folii LDPE gwarantuje niezakłócony wgląd w zawartość opakowania. Wytrzymałość worków dostępnych w sklepie E-pack stoi na najwyższym poziomie. Dzięki swojej odporności chemicznej worki polietylenowe stanowią także skuteczną barierę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Worki foliowe hurt

Worki foliowe do pakowania warto zakupić w ilościach hurtowych, minimalizując tym samym koszt jednostkowy. Dla firm na co dzień wykorzystujących worki foliowe hurt stanowi jedyną rozsądną opcję. W sklepie E-pack udostępniamy worki LDPE pakowane po kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk. Dzięki temu z łatwością dostosujesz zakres zamówienia do swoich potrzeb. Worki foliowe LDPE zawsze powinny być pod ręką. Dokonując zakupu bezpośrednio u producenta E-pack, zyskujesz gwarancję terminowej dostawy i personalizacji oferty do specyfiki danego biznesu.

Worki foliowe cena

Worki foliowe to produkt mający nieograniczone zastosowania. Zdajemy sobie sprawę, że dla klientów stale zamawiających worki foliowe cena odgrywa bardzo dużą rolę. Proces produkcji dostosowujemy do oczekiwań rynkowych. Korzystamy z surowców pozyskanych w drodze recyklingu. Dzięki temu cena worków foliowych sprzedawanych w pakietach prezentuje się nad wyraz konkurencyjnie w zestawieniu z innymi firmami. Ceny za podstawowe pakiety worków LDPE podajemy na stronie internetowej naszego sklepu. Przy niestandardowych zamówieniach, szczegółowy kosztorys przedstawimy po uzyskaniu informacji o rodzaju i liczbie produktów wykonywanych na wymiar. Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę worków LDPE o uniwersalnej specyfikacji, gotowych stawić czoło najbardziej wymagającym zastosowaniom.

Jak wybrać odpowiednie worki LDPE?

Dostępne w ofercie naszej hurtowni worki foliowe różnią się między sobą pod wieloma względami – m.in. rozmiaru, pojemności, wytrzymałości na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Decydując się na kupno worków LDPE warto wcześniej zastanowić się w jakim celu mają one być wykorzystywane:

  • do zbierania dużych ilości lekkich odpadów np. plastiku, papieru lub puszek aluminiowych, najlepiej nadają się worki o dużej pojemności – ich wykorzystanie jest tańsze i bardziej komfortowe
  • na odpady o większej macie takie jak szkło i tkaniny – lepszym wyborem będę worki o mniejszej pojemności. Mała masa zgromadzonych odpadów ułatwia wyrzucenie i zmniejsza ryzyko rozerwania worka
  • kolor worka ma znaczenia przy segregacji odpadów. Transparentne worki są dobrym rozwiązaniem jeśli istnieje potrzeba identyfikacja zawartości worka (np. gdy jest ona przechowywana z zamiarem późniejszego użycia)

W razie problemów z wyborem odpowiedniego produktu zapraszamy do kontaktu.

Co zyskasz wybierając worki foliowe LDPE?

Worki foliowe LDPE to produkt znajdujący szeroki zastosowanie zarówno w wielu branżach przemysłu, jak również w codziennym, domowym użytku. Decydując się na zakup naszych worków zyskujesz:

  • trwały wyrób, który możesz używać wielokrotnie i w różnych celach – np. przechowywania i transportu rzeczy podatnych na zniszczenie,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa – LDPE jest materiałem nietoksycznym i odpornym na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, co pozwala wykorzystać go w sposób bezpieczny dla ludzi i otoczenia,
  • łatwe możliwości utylizacji – LDPE jest materiałem, który można przetwarzać w drodze recyklingu,

Wszystko to sprawia, że dostępne w ofercie naszej hurtowni worków foliowych produkty z LDPE są wyborem bardzo opłacalnym również z finansowego punktu widzenia. Decydując się na nie ograniczasz ilość odpadów, a także redukujesz koszty.