Worki na śmieci 240 litrów

Worki na śmieci 240l

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o magazynowanie odpadów w gospodarstwach domowych, są pojemne i wytrzymałe worki 240l. Jako producent worków foliowych z wieloletnim doświadczeniem oferujemy szeroki wybór produktów z wytrzymałej folii LDPE, dostępnych w bogatej gamie kolorów i wymiarów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – u nas z pewnością znajdą Państwo worek na odpady 240l idealnie dopasowany do własnych potrzeb!

czytaj więcej

Mocny worek na śmieci 240l – niezbędny w domu i nie tylko

Popularność, jaką cieszą się solidne i mocne worki 240l, w dużej mierze wynika z ich uniwersalnego zastosowania. Tego rodzaju produkty od lat sprawdzają się w gospodarstwach domowych, gdzie służą do magazynowania śmieci, gromadzenia liści i odpadów ekologicznych, a także do pakowania rozmaitych sprzętów i wyposażenia.

Worki na śmieci 240l mocne – idealne na budowę

Worek na odpady 240l równie dobrze sprawdzi się przy prowadzeniu różnego rodzaju prac remontowych i rozbiórkowych, gdzie może posłużyć do magazynowania gruzu oraz innego typu materiałów. Tradycyjnie, obszarem, w którym tego rodzaju produkty również znajdują szerokie zastosowanie, są imprezy masowe, podczas których worki do segregacji śmieci 240l pozwalają rozwiązać problem gromadzenia dużych ilości zużytych opakowań, butelek czy resztek jedzenia.

Dlaczego nasze worki na śmieci 240 litrów?

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie mocne worki 240l, produkowane z wysokiej jakości folii polietylenowej. Materiał ten, ze względu na swoje właściwości, stanowi idealne tworzywo do wyrobu worków foliowych. Folia LDPE jest nie tylko odporna na wilgoć i promieniowanie słoneczne, ale również wykazuje sporą wytrzymałość na rozciąganie i przedarcia. Jej elastyczna struktura to jednak nie wszystko – niestraszne jej kleje, rozpuszczalniki, smary oraz inne chemikalia, dlatego nasze worki na śmieci 240 mogą być wykorzystywane nawet w ekstremalnych warunkach przemysłowych.

Worki na śmieci 240l wymiary

Standardowa szerokość worka o pojemności 240 litrów wynosi 90 cm, natomiast wysokość 150 cm. Jeśli chodzi o worki 240l, wymiary te pozwalają idealnie dopasować je do większości koszy oraz pojemników na śmieci zmieszane, tworzywa sztuczne, makulaturę, szkło czy odpady biologiczne.

Worki na odpady 240 litrów – ekologiczna produkcja

Warto dodać, że produkując nasze worki 240l, w pełni korzystamy ze zdobyczy nowoczesnych technologii, oferując naszym Klientom produkty w 100% wykonane z recyklingu. Ekologiczna produkcja przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów, stanowiąc nasz wkład w walce o czystszą planetę!

Ile kosztują worki do kosza 240l?

Jeśli interesują Państwa solidne i niedrogie worki 240l, cena naszych produktów z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy worek na śmieci 240l łączył w sobie walory funkcjonalne i ekonomiczne. Jeśli chodzi o worki na śmieci 240l, cena za 10 sztuk zaczyna się już od nieco ponad 5 zł – serdecznie zapraszamy do zakupu oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.