Worki na śmieci 35 litrów

W sklepie internetowym firmy E-pack klienci znajdą solidne, wytrzymałe worki do przechowywania oraz segregowania odpadów. Możemy Państwu zaproponować różne pojemności polietylenowych opakowań, w tym worki 35-litrowe. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, a następnie do zakupów.

czytaj więcej

Mocne worki na śmieci 35l

Zachęcamy klientów do zamawiania worków z folii LDPE (Low Density Polyethylene). Asortyment sklepu obejmuje warianty w kilku kolorach, co znacząco ułatwia segregację śmieci. W zależności od potrzeb oraz indywidualnych preferencji osoby zainteresowane zakupem mogą wybrać standardowe worki do segregacji 35l albo zdecydować się na opcje ze specjalną taśmą ściągającą. Drugie rozwiązanie przypadło do gustu już wielu użytkownikom z powodu swojej praktyczności.

Stawiamy na nowoczesne technologie, ale jednocześnie przykładamy wszelkich starań, aby troszczyć się o planetę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących o tym samym podejściu, wytwarzamy worki na śmieci 35 litrów z recyklingu. Wraz z klientami dbamy o środowisko, ograniczając problemy związane z utylizacją różnego rodzaju odpadów.

Worki na śmieci 35l wymiary

Jak już padło wyżej, dysponujemy workami o różnych pojemnościach. Jeżeli chodzi o worek na odpady 35l, to uniwersalne gabaryty pozwalające na wszechstronne zastosowanie. Opakowania o tych rozmiarach są wystarczająco duże, aby pomieścić odpady powstałe podczas wykonania szeregu codziennych czynności. Jednocześnie worki na odpady 35 litrów z naszego sklepu łatwo dopasować do większości standardowych pojemników. Nadają się znakomicie do biur, lokali usługowych, jak również do prywatnych domów czy mieszkań.

Nasze worki na odpady 35l zostały wykonane z trwałej, solidnej folii, co gwarantuje szczelność opakowania po jego zapełnieniu. Wytrzymałość opakowań ze sklepu internetowego E-pack pozwala na zanoszenie ich bez obaw do kontenera zbiorczego. Kolejna istotna cecha, o której warto wspomnieć, to elastyczność. Pozwala na zapakowanie w worki 35l śmieci o nieregularnych kształtach bez uszkadzania powierzchni. Worek nie ulegnie rozerwaniu, a brak przepuszczania pary wodnej sprawi, że odpady nie wyciekną ani nie zawilgną w środku opakowania.

Worki na śmieci 35l cena

Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług naszego sklepu. Firma E-pack posiada duże (ponad 10-letnie) doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży foliowych opakowań na odpady. Od początku działalności udało nam się uzyskać dobre opinie oraz zaufanie rzeszy przedsiębiorstw, a także gospodarstw domowych. Z naszych produktów korzystają sieci handlowe, zakłady usługowe, biura oraz dziesiątki innych obiektów. Na worek na śmieci 35l zakupiony u nas można natrafić w wielu miejscach.

Namawiamy do dołączenia do stale rosnącej grupy użytkowników. Ręczymy za to, że worki do segregacji śmieci 35l spełnią Państwa oczekiwania. Mają świetne parametry oraz atrakcyjną cenę, co stanowi kolejny z długiej listy atutów. W razie jakichkolwiek wątpliwości albo dodatkowych pytań służymy pomocą. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.