Worki foliowe na ubrania

Prowadzisz działalność gospodarczą w branży tekstylnej? A może jesteś posiadaczem rozbudowanej garderoby, w której chcesz zachować porządek? Sprawdź nasze worki foliowe na ubrania! Poznaj wytrzymałe produkty do pakowania i przechowywania czystej lub brudnej odzieży!

czytaj więcej

Worki do pakowania ubrań – kiedy przydają się najbardziej?

W sklepie E-pack znajdziesz rozbudowany asortyment produktów, jakie ochronią składniki garderoby przed zniszczeniem. Worki na ubrania okazują się przydatne w bardzo wielu sytuacjach życia codziennego. Oto najczęstsze zastosowania:

 • transport garniturów lub eleganckiej odzieży samochodem,
 • przechowywanie produktów przygotowanych do sprzedaży wysyłkowej,
 • pakowanie brudnych materiałów w obiektach hotelarskich,
 • składowanie garderoby sezonowej,
 • zabezpieczenie przed uszkodzeniami podczas procesów logistycznych.

Zastanawiasz się, jakie rodzaje produktów kupić? Foliowe worki na odzież od E-pack wyróżniają się uniwersalnością. Wybierz właściwy rozmiar i ciesz się wyrobem, który doskonale sprawdzi się w każdym wymienionym poniżej miejscu. Z naszego asortymentu chętnie korzystają m.in.:

 • sklepy odzieżowe,
 • magazyny handlowe,
 • zakłady produkcyjne,
 • pralnie przemysłowe,
 • pracownie krawieckie,
 • firmy przeprowadzkowe.

Worki do przechowywania ubrań dla sklepów odzieżowych

Zarządzasz stanami magazynowymi w obiekcie handlowym? Zajmujesz się nadzorowaniem jakości przechowywania i pakowania ubrań? Jeśli nie chcesz, aby Twoje produkty szybko stały się brudne i zniszczone, zastosuj właściwe zabezpieczenia.

Oferta sklepu E-pack powstała jako odpowiedź na potrzeby właścicieli firm odzieżowych. Koncentrujemy się na zaopatrywaniu punktów sprzedaży detalicznej, hurtowni i zakładów produkcyjnych w wyroby o podwyższonej wytrzymałości na rozerwanie i rozciągnięcie. Kup foliowe worki do pakowania ubrań, a uzyskasz optymalny stopień ochrony dla artykułów transportowanych między oddziałami.

Jeśli brudna odzież na magazynie to Twój stały problem, zainwestuj w sprawdzone rozwiązania E-pack. Prezentujemy katalog produktów, dzięki którym ochrona przed czynnikami zewnętrznymi staje się łatwością. Umieść wyroby odzieżowe w solidnym opakowaniu foliowym, a już nigdy nie będziesz się martwić o uszkodzenia w transporcie i zanieczyszczenie materiału.

Wytrzymały worek na brudne ubrania

Na asortyment sklepu E-pack składają się również wyroby przeznaczone dla domowej lub profesjonalnej pralni. Wybierz worek na brudne ubrania i uwolnij się od nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach użytkowych. Oferujemy produkty foliowe z LDPE, które doskonale sprawdzą się podczas pakowania i przechowywania odzieży przygotowanej do prania.

Asortyment naszego sklepu zyskuje uznanie wśród właścicieli zakładów fryzjerskich, zarządców szkół czy personelu szpitalnego. Wszędzie tam, gdzie zbudowano infrastrukturę zakładową do zbiorowego prania wyposażenia użytkowego, produkty E-pack pozostają niezastąpione!

Worki na odzież w sklepie E-pack

Popraw organizację swojej pracy dzięki stosowaniu prostych i funkcjonalnych akcesoriów. Zamów foliowe worki do przechowywania ubrań czystych lub pakowania brudnej odzieży. Skorzystaj z pomocy technicznej od specjalistów E-pack, którzy ułatwią proces selekcji.

Na co uważać stosują worki na ubrania?

Worki foliowe na ubrania to rozwiązanie po które mogą sięgnąć zarówno osoby prywatne, jak również firmy obracające dużą ilością ubrań oraz innych tekstyliów. Ich wysoka wytrzymałość oraz odporność na kontakt z różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi sprawia, że doskonale sprawdzają się w przechowywaniu lub transporcie produktów materiałów. Korzystając z nich warto pamiętać o stosowaniu kilku zasad:

 • worki mogą być stosowane wielokrotnie, pod warunkiem, że przechowywane są w nich ubrania czyste – zanieczyszczenie worka będzie prowadzić do wtórnego zabrudzenia innych ubrań przy ponownym użyciu
 • worki nie powinny być stosowane do przechowywania obiektów ostrych i twardych, które mogą przebić powierzchnię folii,
 • worki nie nadają się do przechowywania próżniowego ubrań – nie są dostatecznie szczelnie, by utrzymać próżnię wewnątrz,

Jeśli szukasz worków do przechowywania innych produktów, np. opon – sięgnij po wysokiej jakości worki foliowe LDPE.